• A&O DMW2 ZA donderdag speeldag vrouw

  • A&O DMW2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden A&O DMW2 (3910 Dames Midweekr)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Westfriezen DMW31613032391677226
    2H.C.V. '90 DMW11412022361399724
    3Schagen DMW11510232261844222
    4Quintes/VVW DMW21610242391815822
    5Niedorp DMW2166010186203-1712
    6Vido DMW2166010140164-2412
    7Hugo Girls DMW214518202218-1611
    8A&O DMW2153210184225-418
    9Victoria O DMW2153111133245-1127
    10Excelsior '53 DMW2133010125184-596