• A & O HC1 ZA zondag speeldag man

  • A&O HC1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden A&O HC1 (3420 Heren C-Jeigd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KRAS/Volendam HC116141153330822529
    2Hauwert HC116130344126917226
    3A&O HC114111246029916123
    4Leidsche Rijn HC11610153672887921
    5DSG GC1166010292355-6312
    6RKDES GC115438300339-3911
    7Lotus HC1154110257363-1069
    8Westsite HC1151212213448-2354
    9Green Park/Handbal Aalsmeer HC2151113166360-1943