• A & O HA1 VE zondag speeldag man

  • A&O HA1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 mei. 13:10A&O HA1 (h) - Leidsche Rijn HA1 (h)A & O/Sportcomplex Oosterhout (V)
    29 mei. 12:25Nijenrodes HA1 (h) - A&O HA1 (h)Nijenrodes (V)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Vido HA1 (h) - A&O HA1 (h)37 - 21
  • Poulestanden A&O HA1 (1224 Heren A-Jeugd najaar)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vido HA15500147767110
    2Havas HA1540113090408
    3Nijenrodes HA153029979206
    4Lotus HA1520311293194
    5Leidsche Rijn HA1501486146-601
    6A&O HA1501465155-901

    Poulestanden A&O HA1 (1226 Heren A-Jeugd voorjaar)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vido HA111003721162
    2Leidsche Rijn HA100000000
    3Lotus HA100000000
    4Nijenrodes HA100000000
    5A&O HA110012137-160