• A & O DB1

  • A&O DB1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 mei.J.H.C. DB1 (d) - A&O DB1 (d)26 - 12
  • Poulestanden A&O DB1 (3310 Dames B-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1J.H.C. DB11412022701759524
    2Hollandia T DB115111329719110623
    3C.S.V. Handbal DB1159152642115319
    4S.C. Dynamo DB2139042872087918
    5Con Zelo DB2147072101872314
    6Kleine Sluis DB2740394106-128
    7A&O DB112408189228-398
    8Petten DB2152112198300-1025
    9D.W.O.W. DB1150114158361-2031