• A & O D1 ZA zondag speeldag gemengd

  • A&O D1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 mei.Koedijk D1 (g) - A&O D1 (g)13 - 18
  • Poulestanden A&O D1 (3530 D-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSS D317170038517021534
    2S.C. Dynamo D118150337918219730
    3Tornado D118140428915213728
    4Hugo Girls D11410042671967120
    5KSV D218819268291-2317
    6De Blinkert D116619227276-4913
    7A&O D1176011204306-10212
    8Vrone D2163112150292-1427
    9C.S.V. Handbal D2171115152308-1563
    10Koedijk D1151014126274-1482