Wedstrijd programma

week 4|21 t/m 27 jan 2019|Zaal
 
27 jan 09:55 uur
A & O F1 - H.C.V. '90 F1

Wedstrijdnr: 5695
Poule: F-Jeugd Poule NW-NH GF-03 Z
Accomm: Oosterhout
Veld: Veld 1

 

 
27 jan 10:40 uur
A & O E1# - Z.A.P. E1#

Wedstrijdnr: 14260
Poule: E-Jeugd Poule NW-NH GE-05 Z
Accomm: Oosterhout
Veld: Veld 1

 

 
27 jan 11:35 uur
A & O D1 - DSS D3#

Wedstrijdnr: 18816
Poule: D-Jeugd Poule NW-NH GD-02 Z
Accomm: Oosterhout
Veld: Veld 1

 

 
27 jan 12:20 uur
A & O D2 - Petten D1#

Wedstrijdnr: 15852
Poule: D-Jeugd Poule NW-NH GD-10 Z
Accomm: Oosterhout
Veld: Veld 1

 

 
27 jan 13:05 uur
A & O DC1# - H.C.V. '90 DC1

Wedstrijdnr: 16934
Poule: Dames C-Jeugd Poule NW-NH DC-04 Z
Accomm: Oosterhout
Veld: Veld 1

 

 
27 jan 14:05 uur
A & O DB1# - DSS DB2#

Wedstrijdnr: 2777
Poule: Dames B-Jeugd Poule NW-NH DB-03 Z
Accomm: Oosterhout
Veld: Veld 1

 

 
27 jan 15:05 uur
A & O HC1 - Leidsche Rijn HC1

Wedstrijdnr: 3644
Poule: Heren C-Jeugd Poule NW HC-01 Z
Accomm: Oosterhout
Veld: Veld 1

 

 
27 jan 16:05 uur
A & O E2# - Tornado E3

Wedstrijdnr: 18719
Poule: E-Jeugd Poule NW-NH GE-10 Z
Accomm: Oosterhout
Veld: Veld 1

 

 
week 5|28 jan t/m 03 feb 2019|Zaal
 
31 jan 19:00 uur
A & O DMW1 - Victoria O DMW3
 
 
 
 
 
 

Wedstrijdnr: 14377
Poule: Dames Midweek Poule NW-NH-DMW-08 Z
Accomm: Meent, de
Veld: Veld 1

 

 
02 feb 12:35 uur
Tornado DC4 - A & O DC1#
 
 
 
 
 
 

Wedstrijdnr: 16918
Poule: Dames C-Jeugd Poule NW-NH DC-04 Z
Accomm: Waardergolf
Veld: zaal 1

 

 
02 feb 15:30 uur
Westfriezen D2 - A & O D1
 
 
 
 
 

Wedstrijdnr: 18817
Poule: D-Jeugd Poule NW-NH GD-02 Z
Accomm: Zwaag
Veld: Veld 1

 

 
02 feb 15:55 uur
Lacom '91 D3 - A & O D2
 
 
 
 
 

Wedstrijdnr: 15853
Poule: D-Jeugd Poule NW-NH GD-10 Z
Accomm: Geestmerambacht
Veld: Hal A

 

 
02 feb 16:05 uur
Tornado E2 - A & O E1#
 
 
 
 
 

Wedstrijdnr: 4217
Poule: E-Jeugd Poule NW-NH GE-05 Z
Accomm: Waardergolf
Veld: zaal 1

 

 
03 feb 10:15 uur
C.S.V. Handbal F1 - A & O F1
 
 
 
 
 

Wedstrijdnr: 1493
Poule: F-Jeugd Poule NW-NH GF-03 Z
Accomm: Bloemen, de
Veld: veld 3

 

 
03 feb 10:45 uur
D.S.O. E3 - A & O E2#
 
 
 
 
 
 

Wedstrijdnr: 705
Poule: E-Jeugd Poule NW-NH GE-10 Z
Accomm: Slenk, de
Veld: zaal 1

 

 
03 feb 11:45 uur
Westfriesland/SEW DB3 - A & O DB1#
 
 
 
 
 
 

Wedstrijdnr: 15208
Poule: Dames B-Jeugd Poule NW-NH DB-03 Z
Accomm: Dres, de
Veld: zaal 1

 

 
03 feb 13:05 uur
Houten HC1 - A & O HC1
 
 
 
 
 
 

Wedstrijdnr: 2968
Poule: Heren C-Jeugd Poule NW HC-01 Z
Accomm: Sporthal The Dome
Veld: zaal 1

 

Kijk voor de laatste stand van zaken op het wedstrijd programma op handbal.nl

Of handig, download de handbal app!!!

 

HandbalNL is de enige en officiële app van het Nederlands Handbal Verbond. De HandbalNL-applicatie is een gezamenlijk initiatief van het Nederland Handbal Verbond (NHV) en Sportlink. Download nu voor Android of iOS:

               



©2019 Pieter Smit Media B.V.